O mnie

Ekspert rynku nieruchomości specjalizujący się w pozyskiwaniu okazji rynkowych

W branży nieruchomości jestem od 10 lat. W 2012 roku zostałem współzałożycielem Stowarzyszenia właścicieli nieruchomości na wynajem "Mieszkanicznik" które obecnie zrzesza 3000 członków regularnie spotykających się w 17 miastach w Polsce i 5 oddziałach poza granicami Polski. W 2018 zostałem Honorowym członkiem Stowarzyszenia.

 

Swoją historię inwestycyjną jak większość inwestorów rozpocząłem od inwestycji w kawalerki na wynajem. Od samego początku działając na rynku nieruchomości specjalizuje się w wyszukiwaniu  okazji rynkowych. Stosuje zarówno metody tradycyjne jak również własne autorskie rozwiązania. Wykorzystuje swoje wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, aby zaprząc do wyszukiwania okazji zaawansowane technologie. Jestem gorącym zwolennikiem strategii błękitnego oceanu, wiecznie poszukuje nowych pomysłów, do których nie dotarła jeszcze konkurencja.

Niemniej moja droga inwestycyjna w dużej mierze opiera się na budowaniu własnego portfela mieszkań na wynajem, byłem również właścicielem firmy zajmującej się podnajmem co sprawa, że moje doświadczenie zawodowe opiewa na kilkaset podpisanych umów najmu, wiele przygód z najemcami, negocjacji czy łagodzeniu konfliktów

Przewiń do góry